14 Липня, 2023, 14:48

У Львові приїжджим родичам поранених захисників надають безкоштовне житло

Витрати готелям і хостелам покриватимуть з бюджету міста в рамках програми підтримки військових і їх родин. Рішення ухвалюватимуть щодо кожного випадку окремо на підставі документів з медустанови, які обґрунтовують необхідність догляду за пораненим.

“Ми побачили, що дуже потребують допомоги родини, які приїжджають доглядати за пораненими військовими. Часто це затягується на тижні. Ми йдемо на зустріч. Ми готові приймати ці родини у хостели й готелі, розташовані біля медичних установ. Місту приємно, що ми можемо так допомогти сім’ям захисників”, – зазначила Світлана Ткачук, керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Серед інших програм підтримки військових у Львові запроваджено адресну допомогу на оплату низки комунальних послуг і на лікування. “Це дозволяє ефективніше використовувати гроші, а відтак допомогти більшій кількості людей», – розповів начальник управління соцзахисту Львова Ігор Кобрин. 

Також у рамках програми “Місто лікує” бійців, які відновлюються у львівських госпіталях, запрошують на екскурсії визначними місцями старовинного Львова.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini