6 Липня, 2023, 18:49

У Львові презентували мовний посібник для патріотичного виховання дітей

Підручник “Національно-патріотичне виховання на уроках української мови у 2-х частинах” з’явився в межах проєкту “Говори українською, бо живеш на своїй землі!” ініційованого Освітньо-європейським центром Феодосії Колесник. Збірка пропонує методичні розробки понад 20 навчальних занять з української мови для середньої школи з елементами патріотичного виховання. Посібник буде особливо актуальним для внутрішньо-переміщених осіб, а також для дітей, які виїхали і живуть за кордоном.

6 липня в Медіацентрі Україна-Львів презентували першу частину “Говори українською, бо живеш на своїй землі!”. Навчання по ній вже провели в Запорізькому дитячому будинку, який вимушено переїхав після початку повномасштабного вторгнення у селище Журавно. Друга частина мовного посібника для патріотичного виховання дітей готується до друку.

“Кожне заняття побудоване за інтердисциплінарним принципом. Тобто базується на поєднанні літератури, історії, народознавства, уроків звитяги і музикознавства. В назвах кожного заняття відображаються теми з національно-патріотичного виховання. Адже сьогодні національно-патріотичне виховання є одним з головних завдань освітньо-виховної роботи з дітьми, – говорить авторка посібника “Говори українською, бо живеш на своїй землі!” Феодосія Колесник.

📌 Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini