Брифінг Медіацентру Україна-Львів
3 Травня, 2023, 10:32

У Львові презентували фотовиставку, присвячену жінкам, які втратили на війні коханих

Проєкт ініціювала платформа пам’яті Меморіал. Фотографиня Катерина Москалюк увічнила на світлинах історії п’ятьох жінок, щоб підтримати українців, які втрачають на війні найближчих. Особистою історією про втрату рідного поділилась і львів’янка Єва Фіалка, учасниця фотопроєкту “Наодинці”. 

“В цьому проєкті я відчула, що мій біль – це частина одного великого болю. Ніби моя пам’ять вливається в пам’ять всього народу. І моя душа вливається в загальну душу, яка переживає загальне спільне на всіх страждання. Це допомагає пережити і якось переосмислити його”, – зізнається Єва Фіалка, учасниця фотопроєкту “Наодинці”.

“Наш проєкт не лише про загиблих. Наш проєкт про пам’ять про них. Про тих, хто залишився жити з цим болем. Про те, що ми повинні підтримувати одне одного, повинні чути одне одного. Лише так ми можемо вистояти і допомогти одне одному”, – зазначила Анастасія Абрамець, шеф-редакторка платформи пам’яті “Меморіал”.

Фотопроєкт “Наодинці” вже презентували у Києві, Харкові, Дніпрі та в Одесі. Відвідати фотовиставку у Львові  можна безкоштовно до 9 травня у приміщенні Порохової Вежі (вул. Підвальна, 4).

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini