21 Вересня, 2023, 10:47

У Львові офіційно стартував Львівський тиждень скульптури

Понад 300 скульптурних об’єктів українських митців будуть розміщені на виставкових просторах. Це не лише артцентри, а й парки, торгові центри і вулиці міста. Головна тема – Старе і Нове/Нове і Старе. За словами організаторів, скульптури об’єднують періоди часу; сучасні і давні форми та символи. 

“Ця подія має ознайомити широкий загал з роботами митців і розширити рамки поняття скульптура. Ми ставимо певний акцент на мистецтві в публічному просторі. Це особливо важливо під час війни, щоб показати, що ми не просто вистояли, а й продовжуємо жити, розвиватися, творити й попри все – мріяти про наше майбутнє”, – зазначив на брифінгу куратор Львівського тижня скульптури Павло Гудімов.

“Перед новими поколіннями стоятиме надзвичайно важливе завдання. Коли закінчиться війна, їм доведеться увіковічувати пам’ять про наших героїв захисників. І дуже не хотілося б, щоб їхню пам’ять берегли пострадянські пам’ятники. Адже слід того спадку помітний досі. Тому перед нами велика мета – змінити багато понять про мистецтво скульптури”, – зазначив професор Львівської Національної Академії Мистецтв, мистецтвознавець – Орест Голубець.

 Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini