1 Вересня, 2023, 19:25

У Криму окупаційні адміністрації у 2023 році виділили понад 82,5 млн рублів на так зване військово-патріотичне виховання – Євген Бондаренко

У 2023 році видатки, які вже були витрачені на так зване військово-патріотичне виховання в тимчасово окупованому Криму, рівняються до 82 мільйонів 699 тисяч рублів.

Про це повідомив керівник Відділу інформаційного забезпечення Представництва Президента України в АР Крим Євген Бондаренко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Це про ті гроші, які виділені окупаційними адміністраціями, зсередини, і це тільки на цей момент. Тобто ця сума до кінця року буде більшою», – зазначив він.

Євген Бондаренко зауважив, що російська федерація вже з самого початку окупації півострова почала займатися героїзацією окупаційних військ, і робить це різними шляхами. 

«Наприклад, тематичні уроки, парти з їхніми іменами, таблички на школах, і це дійсно системна робота», – пояснив він.

За словами Євгена Бондаренка, окрім іншого,  відомо, що в низці шкіл, зокрема у школі №60 міста Севастополь, кожен навчальний тиждень починався з ранкової лінійки, де дітей вдягали у військову форму і розказували про ті чи інші аспекти мілітаризації життя в окупації.

Водночас Євген Бондаренко наголосив, що вже зараз йде робота над першочерговими кроками України, які мають бути здійснені в рамках реінтеграційних процесів та заходів.

Зокрема, наразі є фінально зафіксований стратегічний документ щодо когнітивної деокупації Криму, який дає вектор руху та розуміння викликів, необхідних для формування пріоритетів, та роботи, яка має проводитися.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini