4 Квітня, 2024, 16:14

У Києві пройде благодійний забіг з перешкодами задля підтримки ГУР та збору коштів на протезування пораненого військового

20 квітня 2024 року у Києві на території Труханового острова відбудеться благодійний забіг з перешкодами Spartan KYIV, мета якого – збір коштів на підтримку ГУР, а також на протезування пораненого військового.

Про це йшлося під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Як зазначив представник Spartan Ukraine Олексій Вовк, з початку повномасштабного вторгнення забіги Spartan проводяться з благодійною метою. Цього разу ціль підтримка ГУР, зокрема закупівля  FPV-дронів, а також допомога пораненому бійцю з реабілітацією та протезуванням.

«Ми почали проводити забіги з 2020 року. Після повномасштабного вторгнення повністю Spartan перейшов у благодійність, в нас вже є досвід проведення двох благодійних заходів. До цього ми робили їх на підтримку «Азову». Останній провели також в Києві, в Національному музеї архітектури та побуту в Пирогово. Після цього заходу 7 жовтня ми зібрали понад 2,5 млн гривень, на які купили обладнання до цілої роти БПЛА та багато FPV-дронів. Зараз ми хочемо допомогти ГУР  і основна мета – це закупівля FPV-дронів та допомога пораненому бійцю в реабілітації та протезуванні», – пояснив Олексій Вовк.

Особливою частиною благодійного заходу буде забіг для спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату та ампутаціями. Учасники долатимуть перешкоди та покажуть всю свою міць, силу духу, незламність волі та тіла. Для цих учасників реєстрація  та участь безкоштовна.

«Це буде окрема хвиля, де вони змагаються, в них є нагородження. І насправді ми вже проводили це минулого разу, і я скажу, що це незламні люди, які живуть повноцінним життям, і вони долучаються до наших забігів та беруть участь. І цього разу ми впевнені, що зберемо набагато більше людей», – додав представник Spartan Ukraine.

Загалом же у ході забігу буде декілька хвиль. Зокрема змагальна хвиля, де будуть змагатися  професійні спортсмени, аматорська хвиля  та окрема хвиля CHARITY RACE, повністю фанова дисципліна, де немає жорстких правил та можна проходити перешкоди по декілька разів.

За словами Олексія Вовка, цього разу також буде можливість долучитися до забігу онлайн та пройти дистанцію в іншому місті або ж країні.

Водночас представник ГУР МОУ Віталій Матвієнко підкреслив важливість проведення таких заходів.

«Дійсно підтримка  таких благодійних заходів та різних організацій всім родам військ та Силам оборони необхідна. Це говорить про те, що Україна та українці  – єдиний народ і власне – разом до перемоги! Тому ми дякуємо Spartan за те, що вони проводять такий благодійний захід, і всі кошти, які будуть зібрані на цьому заході, підуть безпосередньо на оборону і на перемогу в цій війні», – наголосив він. 

Дізнатися більше про Spartan Ukraine та про благодійний забіг можна за посиланнями:

https://spartan.mysport.org.ua/
https://linktr.ee/spartan.ua
https://www.instagram.com/spartanraceua/
https://www.facebook.com/spartanraceua/

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini