Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна-Укрінформ
29 Листопада, 2022, 13:11

У Каховку та Нову Каховку завозять ФСБ-шників, будуть примусово депортувати мешканців до рф – депутат Херсонської облради

Особовий склад військових на тимчасово окупованому лівобережжі Дніпра зменшився, але до Каховки та Нової Каховки окупанти завозять ФСБ-шників із Дагестану, щоб посилити депортаційний тиск на мешканців. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ висловив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«В Каховку, Нову Каховку окупанти на зараз завозять здебільшого ФСБ-шників. Відзначають, що вони з Дагестану. Особовий склад саме військових зменшився і залишилися тільки спостережні пункти росіян у вигляді військових, які знаходяться безпосередньо на відстані 15 км до узбережжя. Основні сили супротивник відвів на 15-20 км вглиб Херсонської області. Але і техніка, і спостережні пункти росіян присутні вздовж усього узбережжя», — повідомив Хлань.

Депутат вважає, що окупанти продовжать депортаційний тиск на місцеве населення, як це відбувалося в окупованому місті Херсон. 

«Там, де окупанти оголосили примусову евакуацію з міст Каховка, Нова Каховка, Гола Пристань і Олешки, велика частина населення відмовилася і продовжує залишатися в своїх домівках. На мою думку, посилення ФСБ-шного дагестанського складу буде саме для того, щоб посилювати тиск на людей, які залишаються в своїх домівках, і змусити їх примусово виїжджати саме там, де росіяни пропонують так звану тимчасову евакуацію. Мова про санаторії Скадовського та Генічеського району як тимчасові пункти. А надалі все ж таки росіяни примусово будуть людей депортувати до російської федерації, у віддалені районі рф, як це було з містом Херсон, коли люди опинялися у ханти-мансійському краю, в районі камчатки і так далі», — зазначив Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini