11 Листопада, 2022, 15:57

У Херсоні ЗСУ проводять зачистку від залишків російських військ, містян закликають не виходити з дому  — Сергій Хлань

У Херсоні зараз Збройні сили України проводять зачистку від залишків окупаційних військ, містянам краще залишатися по домівках. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

“Ми розуміємо, що якась частина росіян залишились, переодягнулися, не змогли переправитися, і вони зараз розосередилися по Херсону. Яка кількість цих людей, незрозуміло. Офіційно це можна буде сказати, коли це оголосить командування ЗСУ, а вони оголосять, коли закінчать зачистку. Зараз ті росіяни, які залишилися, шукають шляхи, як перетнути Дніпро і потрапити на лівий берег. Відповідно, якась частина буде здаватися в полон, якусь частину будуть ліквідовувати ЗСУ. Після цього можна буде казати, що Херсон повністю під контролем Збройних сил і зачищений від ворога”, — пояснив Сергій Хлань. 

Також, за його інформацією, гуманітарна ситуація в Херсоні через дії окупантів нині вкрай складна.

“Ситуація з хлібом важка, ситуація з пальним важка, електроенергії вже тиждень немає, відповідно і хліба так само, бо  для роботи хлібозаводу  потрібна електрика. Зв’язку, на жаль, немає. Подекуди з’являється мобільний інтернет, але він настільки слабкий, що тільки повідомлення проходять. Зв’язатися і поговорити з Херсоном не вдається вже другу добу, тільки через повідомлення, і то короткі, і то нечастно, бо дуже  слабкий мобільний інтернет”, — розповів депутат Херсонської обласної ради.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini