Галина Лугова, начальниця Херсонської міської військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Галина Лугова, начальниця Херсонської міської військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
13 Січня, 2023, 17:23

У Херсоні зруйновано 925 будинків, 38 об’єктів критичної інфраструктури, 47 освітніх закладів, неодноразово обстріляні лікарні — начальниця ОВА

Херсон зазнає постійних ворожих обстрілів та руйнувань як житлового сектору, так і інфраструктури. Про їхні наслідки під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

«На сьогоднішній день у нас зруйновано 38 об’єктів критичної інфраструктури, 47 освітніх закладів та 925 будинків, з них 334 — приватні і 371 — багатоквартирні. Нещодавно постраждав пологовий будинок № 1: повилітало понад 50 вікон. Також постраждав пологовий будинок у Дніпровському районі ще у тому році. Двічі було обстріляно пологове відділення у лікарні Тропіних, там якраз були породілля наші, в той день було двоє пологів і тільки закінчили кесарів розтин. На щастя, ніхто не постраждав, породілля були переведені до іншого відділення. Також постраждала дитяча обласна лікарня, ворог обстріляв її двічі», — розповіла Лугова. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini