23 Січня, 2023, 16:07

У Херсоні поранено 10 осіб за три дні: у проміжок між вилітом та прильотом люди не встигають перейти в укриття — облрада

Через розташування ворога близько до деокупованих території Херсонщини люди не встигають відреагувати на початок обстрілів та сховатися в укриття. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Зберігається складна безпекова ситуація, тому що ворог продовжує обстріли. В останні дні трохи менше у нас прильотів, на щастя. Але, на жаль, є постраждалі. Сьогодні три людини постраждало. За останні три дні в нас 10 людей отримали різні поранення, є і важкі, зараз лікарі працюють для того, щоби зберегти життя. Після стабілізації стану людей намагаємось швидко зробити медичну евакуацію, щоб в більш безпечних умовах вже людину доглядали лікарі в інших областях», — повідомив Соболевський.

«Використовують РСЗВ, артилерійські системи, мінометні системи. Час від часу є фіксація ракетних обстрілів, але їх дуже мало. Не кожен день, але танки так само є. Велика кількість наших населених пунктів розташовані безпосередньо на березі Дніпра. Сіра зона Дніпро — кілометра півтора і там вже ворог. Вони б’ють в зоні 15-20 км. Дуже короткий час з моменту вильоту до прильоту: час на реакцію у людей практично відсутній для того, щоб перейти в укриття», — пояснив заступник голови облради.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini