12 Червня, 2023, 17:32

У Херсоні, попри зливи, вже відходить вода – Олександр Толоконніков

Корабельна площа у Херсоні вже вільна від води, ліквідація наслідків повені, спровокованої підривом на Каховській ГЕС, запланована вже на найближчий час.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

“Вода відходить, попри великі зливи, які вчора були. Зараз вже рівень 3 м 11 см. Корабельна площа вже вільна від води, вода відходить, будемо вже найближчим часом ліквідовувати наслідки цього терористичного акту, який викликав цю повінь”, – зазначив він.

В деяких районах, за словами Олександра Толоконнікова, вже розпочали відкачувати воду з дворів мотопомпами, аби надалі проводити відкачку води і з підтоплених осель.

«Якраз вже починаються роботи мотопомп. Зараз у Чорнобаївці працюють мотопомпи, відкачують воду з дворів. Потрібно передусім відкачати воду з дворів, щоб вона почала виходити з осель. Тому зараз вже працюють мотопомпи, доставлені нашими партнерами, нашими волонтерами», – пояснив він.

Водночас Олександр Толоконніков повідомив, що наразі з Херсонщини евакуйовано більш як 2700 людей. 

«Продовжується операція з евакуації, продовжуємо вмовляти деяких людей виїхати зі своїх осель. Але вже така термінова евакуація майже завершена».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini