У Херсоні окупанти створили картинку про масову «евакуацію» населення, насправді кількість бажаючих близько тисячі осіб – облрада
Фото з відкритих джерел
19 Жовтня, 2022, 14:42

У Херсоні окупанти створили картинку про масову «евакуацію» населення, насправді кількість бажаючих близько тисячі осіб – облрада

Ще два тижні тому окупанти розповсюджували інформацію про те, що зовсім скоро розпочнуться вуличні бої в Херсоні. Вчора ввечері вже з’явилася інформація про те, що окупанти та колаборанти планують «евакуацію». Мета такої депортації – створити паніку в місті. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Сергій Хлань – депутат Херсонської обласної ради. 

«Вже вночі херсонці отримали повідомлення  – прибути в район річпорту о 7 ранку. Але окупанти не починали цю операцію до того моменту, поки не зібралася достатня кількість людей, щоб відзняти їх для пропагандистських роликів. Картинку відзняли ніби то з великою кількістю громадян, але по факту, на іншому березі Дніпра, транспорт чекав лише на тисячу людей», – сказав він. 

Попередньо окупанти говорили про 50-60 тисяч. 

«Людей будуть вивозити навіть не до Криму, а в Краснодарський край. Але, скоріше за все, людей будуть відправляти аж за Урал», –  додав депутат облради. 

За словами Сергія Хланя, все це робиться з метою налякати людей, обстрілювати місто та влаштовувати провокації. 

«Сьогодні гауляйтер Сальдо заявив, що «державні установи» вже депортовані. Окупанти вивезли все майно з банків та інших установ. Є інформація, що нову «столицю» вони будуть облаштовувати у Генічеську», –  наголосив він. 

Росіяни збираються вивозити лікарів та вчителів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini