23 Травня, 2022, 10:28

У Харкові розпочинає роботу Kharkiv Media Hub

В Харкові стартує комунікаційна платформа Kharkiv Media Hub, що має на меті підтримку роботи українських та іноземних медіа в Харкові та регіоні. 

У Kharkiv Media Hub на постійній основі відбуватимуться брифінги представників влади та громадського сектору, проводитимуться експертні дискусії та культурні заходи. Тут можна буде отримати найсвіжішу інформацію щодо актуальних для країни та регіону тем.

Крім проведення заходів, Kharkiv Media Hub працюватиме у режимі коворкінгу. Хаб розташований у центрі Харкова у безпечному для роботи місці. 

Журналісти також зможуть  тут отримувати основні сервісні функції – допомога в акредитації, пошук фіксерів та цікавих тем, контакти зі спікерами.

Kharkiv Media Hub у своїй роботі також буде взаємодіяти з іншими організаціями, що надають допомогу журналістам. Головна мета – створити єдину точку допомоги журналістам у Харкові.

Команда Kharkiv Media Hub має багаторічний досвід роботи в медіа та громадському секторі. У 2014 році команда створила Харківський Кризовий Інфоцентр – незалежну громадську платформу та медіацентр, який перетворився на головний інформаційний майданчик громадського сектору Харкова. Тут було створено медіа-проект nakipelo.ua.

З лютого 2022 року команда активно допомагала іноземним та українським журналістам щодо організації їх роботи в Харкові.

Співорганізаторами хабу виступили Харківська обласна військова адміністрація, Харківський національний університет ім Каразіна, ГО Харківський кризовий інфоцентр, ГО Харківський громадський форум.

Очолить проект – Наталя Курдюкова.

Kharkiv Media Hub є мережевим підрозділом Медіацентру Україна, який працює також у Києві та Львові. 

Медіацентр Україна – було створено командою професійних комунікаційників у березні 2022 року. Це громадська ініціатива, мета якої – допомога журналістам у висвітленні війни, а також розробці стратегій та комунікаційних кампаній, що допомагатимуть у майбутній відбудові України.

Медіацентр Україна спирається на підтримку громадського сектору, центральних органів влади, Офісу Президента, місцевої влади Львова та області, небайдужого бізнесу. У Києві партнером Медіацентру Україна виступає державна інформаційна агенція Укрінформ.  

За перші два місяці роботи через Медіацентр Україна пройшло понад 2500 іноземних журналістів з більш ніж 70 країн світу. 

Контакти Kharkiv Media Hub

 +38093 604-01-01

+38098 604-01-01

[email protected]

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini