Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Шека, заступник директора департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної військової адміністрації
13 Липня, 2023, 13:46

У другій половині липня знову запрацює туристичний додаток Odesa region Guide – він буде показувати умовно безпечні локації для туристів

В список точно не потраплять Затока, все одеське узбережжя Чорного моря і, звісно, острів Зміїний. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Шека, заступник директора департаменту інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва і туризму Одеської обласної військової адміністрації.

Він зазначив, що цей додаток був запущений ще у 2018 році, але через повномасштабне вторгнення він припинив свою роботу, адже ним міг скористатися ворог.

“Зараз ми обговорюємо з військовими можливість перезапустити цей додаток. У нас є список на восьми аркушах умовно безпечних локацій Одеської області, й можливо, через тиждень чи півтора, додаток знову запрацює. У нас майже всі туристичні локації умовно безпечні, окрім місць, які зазначені як зона бойових дій. Це Затока та острів Зміїний. А також через підрив дамби Каховської ГЕС заборонено відвідувати узбережжя та купатися”, – зазначив посадовець.

Таким чином обласна влада хоче нагадати, що Одещина – це не тільки морський літній відпочинок, в області розвинений медичний, історичний, зелений, гастротуризм – наприклад, дорога вина та смаку української Бессарабії. Й досить багато локацій, які працюють і восени, і в взимку. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini