28 Листопада, 2022, 15:56

У Дніпропетровській області діє графік аварійних відключень, дефіцит електроенергії понад 27%,  – голова обласної ради

Через ворожі обстріли інфраструктура Нікопольщини суттєво пошкоджена, йдуть роботи щодо відновлення електропостачання. Загалом у Дніпропетровській області наразі діє графік аварійних відключень. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«На Нікопольщині досить суттєво пошкоджена інфраструктура. ДТЕК працює — якщо тільки умови безпеки можливі, одразу пробують відновити електропостачання саме до цієї громади. Але слід розуміти, що, наприклад, вчора понад три години була загроза артилерійських обстрілів: люди в цей час знаходилися в укритті», — повідомив Лукашук.

Голова Дніпропетровської облради зазначив, що область пройшла складний тиждень та ситуація з електроенергією наразі є «більш зрозумілою».

«Сьогодні в області діє графік аварійних відключень, тому що „Укренерго“ дало інформацію, що в системі є дефіцит понад 27% електроенергії, і на область прийшло зниження лімітів. Усі обласні лікарні та великі лікарні міст забезпечені генераторами. На сьогоднішній день вода є, тепло є, щодо світла — є досить багато громад, де світла немає і вісім, і дванадцять годин. Але ситуація в останні два-три дні більше зрозуміла, і немає такого, що громади сидять три дні без світла», — розповів Микола Лукашук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini