3 Травня, 2022, 16:57

У Дніпрі запрацював Центр для переселенців з Маріуполя – міський голова Бойченко

У Дніпрі запрацював Центр підтримки сім’ї для переселенців з Маріуполя. Планується, що вже незабаром з’явиться ще один у Запоріжжі.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Вадим Бойченко, міський голова Маріуполя.

«Центр підтримки сім’ї – це організація, яка допомагає маріупольцям. В одному місці жителі нашого міста можуть отримати психологічну, медичну, соціальну, юридичну підтримку. Наразі він функціонує у Дніпрі, у планах відкрити аналогічний в Запоріжжі», – сказав він.  

Вадим Бойченко спростував інформацію про те, що нібито вчора до Запоріжжя прибули автобуси з переселенцями з Маріуполя. Виявилось, що це люди з інших міст. Вчора з Маріуполя ніхто не виїздив.

«Попередня евакуація, яка відбувалася вчора, яку подала низка ЗМІ як інформацію про те, що це виїхали мешканці Маріуполя, не правдива. Ці люди, яких вдалося евакуювати, не мали ніякого відношення до жителів Маріуполя, вони з інших міст. Ми наразі з нетерпінням чекаємо, поки саме маріупольці доїдуть до Запоріжжя», – наголосив міський голова.

 Вадим Бойченко розповів, що евакуюватися з міста, а не лише з заводу «Азовсталь», дуже складно, місто закрито: «З міста, якщо ти хочеш виїхати, або на підконтрольну Україні частину, або на територію, яка контролюється росією, необхідно мати довідку. Люди можуть місяць і більше чекати цю довідку. Це просто знущання. Особливо прискіпливо окупанти ставляться до державних службовців та муніципальних працівників. Людей заарештовують та тримають у нелюдських умовах, дуже тісних кімнатах».

Міський голова додав, що Маріуполь, завод «Азовсталь» щодня під обстрілами.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini