2 Травня, 2022, 15:19

У День свободи преси Медіацентр Україна проведе панель з провідними медійниками країни

У Всесвітній день свободи преси Медіацентр Україна проведе дискусійну панель з провідними медійниками країни. Спеціальна подія відбудеться у Медіацентрі Україна у Львові – о 15:00 розпочнеться дискусійна панель «Висвітлення війни в Україні: безпека і свобода слова» 

Подія збере журналістів, які розказують світу правду про українську  битву за свободу. Вони обговорять, як медійники можуть безпечно робити свою роботу під час війни, а також згадають колег, яких забрала ця війна.

“Україна сьогодні – це поле битви між добром і злом, між демократією та тоталітаризмом, між вільною пресою та цензурою. Саме тому так багато залежить і від нашої країни, і від міжнародних партнерів, і від кожного окремого журналіста”, – говорить координатор Медіацентру Україна Андрій Шевченко.

У дискусії візьмуть участь:  

  • Марічка Падалко, телеведуча, яка пропустила через себе 10 тижнів війни в ефірі 1+1 media 
  • Вадим Денисенко, блискучий редактор у минулому і радник міністра внутрішніх справ сьогодні 
  • Майкл Боцюрків, який був речником місії ОБСЄ на Донбасі, а зараз є провідним аналітиком (The Atlantic Council) та коментатором CNN 
  • Віталій Портніков, журналіст
  • Андрій Шевченко, Медіацентр Україна 

Приєднатися до події можна 3 травня у Львові, о 15:00, на площі Ринок, 32. Після панельної дискусії можна буде особисто поспілкуватися із кожним зі спікерів.

Стежити за прямою трансляцією можна за цим посиланням: 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini