У Чорному морі зернові перевезення відбуваються без порушень
Фото з фейсбуку Міністерства інфраструктури України
15 Серпня, 2022, 13:55

У Чорному морі зернові перевезення відбуваються без порушень

Про це в Медіацентрі Україна  – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України. 

«Ситуація у Чорному морі стабільна та більш спокійна, оскільки відбуваються зернові перевезення під моніторингом міжнародних партнерів та Стамбульського координаційного центру. Ці гарантії працюють і судна прямують до портів призначення без перешкод», – сказала вона. 

Однак, лишається загроза удару з моря – два російських носії ракет перебувають на постійному чергуванні, 16 ракет типу «Калібр» готові до запуску. Вони можуть бути небезпечними для всієї території України. 

«Також залишається високою мінна небезпека – море штормить, під час цього міни можуть бути віднесені до берегу. Сили оборони також не знають, якими самими мінами окупанти замінували море, тому не відомо, що саме може прибити до берега», – заявила Наталя Гуменюк. 

Напередодні в Одесі стався трагічний випадок, коли компанія відпочивальників порушила правила мінної безпеки, зайшли у воду та підірвалися на міні – двоє людей загинуло, ще двоє поранених.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini