У Чорному морі перебувають три ворожі ракетні носії, сумарний залп 20 ракет
У Чорному морі перебувають три ворожі ракетні носії, сумарний залп 20 ракет
31 Серпня, 2022, 13:29

У Чорному морі перебувають три ворожі ракетні носії, сумарний залп 20 ракет  – Одеська ОДА

Оперативна ситуація на Одещині лишається відносно спокійною. Є постійна загроза нанесення ракетного удару з Чорного моря. Саме зараз там знаходиться три ракетоносії. Загальний залп – 20 ракет. Вчора сили оборони збили ворожий безпілотник, який проводив розвідку.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Братчук Сергій,  голова Громадської ради при Одеській ОДА, речник голови обласної військової адміністрації

«Ми сподіваємось, що оксамитовий сезон у Криму, який перетворюється на бавовняний, скоро досягне і наших регіонів, які наразі під окупацією. Сили оборони відповідно виконують всі завдання. У нас є відповідні напрямки по лінії фронту на суходолі та на морі. Також посилено державний кордон з боку Придністров’я», – розповів він.

Сергій Братчук наголосив, що інколи жителі області чують вибухи – це навчання ЗСУ, тому Одеська ОДА просить не панікувати.

«Що стосується зменшення кількості обстрілів з боку окупанта, то це результат проблеми в логістичних ланцюгах росіян. Це стосується і боєприпасів, і ракет. На жаль, їх ще достатньо. Але вже спостерігаємо певний дефіцит. Успішні дії наших ЗСУ на певних напрямках завдали клопоту росії. В тактиці ворога навряд щось змінилося, країна – терорист і надалі буде нищити інфраструктуру і людей, щоб примусити нас до капітуляції. Але капітуляції не буде, буде перемога і мир», – заявив  речник голови обласної військової адміністрації

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini