Наталя Гуменюк, Начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України у Медіацентрі Україна, 22 червня
22 Червня, 2022, 13:51

У чорноморського флоту росії є 44 ракети «Калібр», також напоготові 3 десантних кораблі рф — Сили оборони півдня України

У Чорному морі зараз розташовані 5 надводних носіїв крилатих ракет та один підводний човен. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомила начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня Наталя Гуменюк.

«Сумарно 44 ракет типу  «Калібр» спрямовані в бік України. І це загрожує не лише південним регіонам. Дальність цих ракет дозволяє вразити майже всю Україну. Тож загроза ракетних ударів залишаєтсья», — запевнила Наталя Гуменюк.

Також, за її інформацією, в Чорному морі напоготові 3 великих десантних кораблі рф. 

«Штормова погода не сприяє висадці десанту, але ми знаємо, що ворог готовий вживати будь-яких заходів, задля химерних перемог свого лідера. Тому узбережжя Одещини та Миколаївщини залишається лінією оборони», — пояснила начальник об’єднаного координаційного пресцентра сил оборони півдня України.

За словами Наталі Гуменюк, чорноморський флот росії постійно переформатовується. Зараз ворожі кораблі намагаються перебувати не надто близько до українських бергів. Як пояснює Гуменюк, зокрема, нещодавнє знищення російського корабля “Василь Бех” справило враження на окупантів.

Нагадаємо, підбитий українськими військовими російський буксир “Василь Бех” пішов на дно Чорного моря 17 червня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini