2 Травня, 2023, 16:37

У будинку в Умані, який зазнав ракетного удару, повністю зруйновано 14 квартир – Ігор Табурець

Наразі відбувається експертиза будинку в Умані, по якому вдарили російські окупанти 28 квітня. Спеціалісти вирішуватимуть чи може він бути відновлений.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«В цьому будинку 99 квартир, він 2-під’їзний, 9-поверховий. Наразі повній руйнації підлягло 14 квартир, в поганому стані, де проживати неможливо, ще, мабуть, така ж кількість», – зазначив він . 

Зокрема начальник Черкаської ОВА наголосив, що станом на сьогодні щодо переселення звернулося 26 осіб. 

«Всі ці особи поселені в наші соціальні заклади – соціальні готелі, які ми попередньо готували для прийому внутрішньо переміщених осіб. Там для них сторено абсолютно повноцінні умови квартирного типу, надана побутова техніка, допомога та забезпечення відбулося всіма продовольчими продуктами», – додав він.


Водночас Ігор Табурець повідомив, що відсьогодні три організації почали відновлення вікон у будинку, який постраждав від ракетного удару.

«З першого дня почали працювати комісії, які були спрямовані на підрахунок збитків, це комісії від місцевої влади і від обласної державної адміністрації. Наразі ми активізували цю роботу. Відсьогодні практично в нас вже чітко відома орієнтовна цифра щодо пошкоджень об’єктів. Нам попередньо необхідно близько 1,5 тисячі вікон відновити. Відсьогодні три організації розпочали заскління цих вікон».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini