28 Вересня, 2023, 17:56

У благодійний День здоров’я у Львові збиратимуть кошти на спеціальні наплічники для військових медиків

Цієї суботи, 30 вересня, у Замарстинівському парку, лікарі розповідатимуть, як покращити ментальне здоров’я і забезпечитися перед загрозою серцево-судинних захворювань. Під час заходу проведуть тренінг з долікарської допомоги і зупинки кровотечі. Таким чином медики хочуть привернути увагу до проблем із серцево-судинними захворюваннями і популяризувати здоровий спосіб життя. Учасники Дня здоров’я зможуть підтримати військових медиків добровільними донатами та участю в благодійному ярмарку.

«На захід прийдуть військові-пацієнти з реабілітаційного центру «Незламні». Вони розкажуть, як дбали про своє здоровʼя в екстремальних умовах. Також для відвідувачів буде можливість зробити обстеження: зробити кардіограму, виміряти тиск чи рівень цукру в крові. А для дітей  буде окрема програма з майстер-класами і виготовленням подарунків для наших захисників», – розповів співорганізатор, професор Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького Андрій Базилевич.

Подія відбудеться з нагоди Всесвітнього дня серця і до Міжнародного дня лікаря з ініціативи Українського Лікарського Товариства. Подібні заходи окрім Львова заплановані у Києві, Тернополі, Хмельницькому та Червонограді. 

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini