Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Чорний, голова координаційного гуманітарного штабу Одеської області
7 Березня, 2023, 16:26

У березні гуманітарний штаб Одеської області планує роздати 30,5 тисяч продуктових наборів

Допомогу на склади гуманітарного штабу надала World Food Programme Організації Об’єднаних Націй, її розподілять серед місцевих мешканців та внутрішньо переміщених осіб. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса зробив Олексій Чорний, голова координаційного гуманітарного штабу Одеської області.

“В продуктові набори входить борошно, олія, макаронні вироби та вівсяні пластівці. Територіальні громади додадуть на свій розсуд. Загалом планується заготовити 30,52 тисячі таких наборів для внутрішньо переміщених осіб та мешканців Одеської області, які опинились у скрутному становищі” – розповів Олексій Чорний.

Посадовець також додав, що громади по-різному підходять до розподілу гуманітарної допомоги. “Є свідомі громади, які додають величезну кількість товарів до цих продуктових наборів, а є такі, що ставляться безвідповідально. Тому ми просимо всіх місцевих мешканців дзвонити і повідомляти, чи відбувається видача цих наборів, коли, що саме роздають. Ми будемо реагувати”,  – зазначив Олексій Чорний.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini