18 Січня, 2024, 16:39

У 2023 році прикордонники викрили 3300 підробних документів, за якими чоловіки намагалися перетнути кордон – ДПСУ

Протягом  минулого року прикордонникам вдалося виявити кілька тисяч порушників чоловічої статі, які за допомогою підробних документів намагалися виїхати за кордон.

«У 2023 році в пунктах пропуску прикордонники, наші інспектори викрили  3300 підробних документів, які надавали на контроль чоловіки, сподіваючись, що це їм допоможе перетнути кордон», – зазначив Андрій Демченко.

З його словами, спроби незаконного перетину кордону продовжуються, фактично щоденно прикордонники продовжують затримувати порушників як у пунктах пропуску, коли особи намагаються використати підробні документи, так і на зеленій ділянці кордону, поза межами пунктів пропуску.  

Водночас, зауважив він, якщо порівнювати статистику 2022 та 2023 років щодо незаконного перетину кордону, то можна спостерігати тенденцію до зменшення таких спроб.

«Однак, на це впливає, звісно, і погода. За останній період, певні відрізки часу ми фіксували зменшення спроб незаконного перетину по зеленій ділянці кордону. Натомість, наприклад, зростали спроби виїзду за підробленими або сфальшованими документами», – додав Андрій Деменко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini