Фото Медіацентр Україна – Одеса: Денис Ястреб, генеральний директор Національної Асоціації Страховиків України
19 Травня, 2023, 16:30

У 2022 році в Україні з’явилися нові страхові послуги — від ураження мінами, ракетами та пошкодження здоров’я через бойові дії – експерт 

З восени 2022 року страховики пропонують послуги з відшкодування пошкодження майна від падіння уламків боєприпасів та від ураження сільгосптехніки мінами. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Денис Ястреб, генеральний директор Національної Асоціації Страховиків України.

Він розповів, що з літа 2022 року з боку українців був запит на страхові послуги, пов’язані з військовими ризиками, і восени такі послуги стали пропонувати.

“Аграрії були зацікавленні в страхуванні ризиків, пов’язаних з замінуванням територій, і така послуга вже є. Власники автотранспорту зацікавлені в покриття ризиків, пов’язаних з авіаударами, бомбуванням, ударами БПЛА та відшкодування шкоди, завданій уламками автотранспорту. І таке додаткове покриття у полісах КАСКО вже пропонується”, – розповів експерт.

Він також додав, що можна застрахувати шкоду здоров’ю через бойові дії, але поки що страховики з обережністю пропонують такі послуги через відсутність досвіду. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini