21 Лютого, 2023, 12:37

У 2022 році переглянуто 2534 регуляторних акти, за результатами роботи бюджету зекономлено майже 419 млн грн, бізнесу 3,3 млрд грн — Держрегуляторна служба

Минулоріч Державна регуляторна служба України приділяла особливу увагу відстеженню звітів регуляторних актів. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив її Голова Олексій Кучер.

«У 2022 році нами на виконання прийнятого рішення про створення Міжрегіональної робочої групи було переглянуто 2534 регуляторних акти, з яких 35% було скасовано або приведено у відповідність до вимог законодавства. Виявлено 129 рішень, прийнятих з порушеннями вимог законодавства. Серед них 23% прийняті з недотриманням вимог і 77% за відсутності відповідних регуляторних повноважень», — повідомив Кучер.

Як пояснив голова Держрегуляторної служби, після прийняття регуляторних актів є процес відстеження їхньої ефективності.

«Саме з урахуванням відстеження акту ми, а також регулятор, маємо право приймати рішення про скасування регулювання, яке є неефективним. У 2022 році було опрацьовано 445 звітів про відстеження. На це хай бізнес теж звертає увагу: якщо є регулювання, які приймаються, і ви розумієте, що від них буде тяжко, дуже прошу звертатися до нас. У зв’язку з такими блокуваннями бюджету України було зекономлено майже 419 мільйонів, бізнесу зекономлено 3,3 млрд гривень», — зазначив Кучер.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini