Олексій Кучер, Голова Державної регуляторної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
21 Лютого, 2023, 12:38

У 2022 році держава турбувала бізнес перевірками у 20 разів менше, ніж у 2021-му: надзвичайних ситуацій не сталося — Держрегуляторна служба

Результати минулорічних перевірок українського бізнесу ведуть до висновку, що велика кількість перевірок за участю чиновників не потрібна. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Голова Державної регуляторної служби України Олексій Кучер.

«У 2021 році було проведено більше 200 тисяч перевірок бізнесу, це планові та позапланові. З березня 2022 року заборонено проведення перевірок. На сьогодні цифра — 11,5 тисяч перевірок. Тобто у 2022 році в 20 разів менше наш бізнес турбувала держава. І взагалі нічого страшного не відбулося. Бізнес як працював, так і працює. Надзвичайних ситуацій немає. Це дає нам і взагалі державі можливість переглянути своє ставлення до перевірки бізнесу», — розповів Кучер.

«Ми опрацьовуємо варіант, по-перше, дистанційних перевірок, щоб зменшити контактування чиновник-бізнесмен і запобігати корупції. Друге — ми приходимо до висновку, що такої кількості перевірок просто не треба. Зменшується кількість чиновників, які виходять на перевірки, і взагалі державні витрати на все це», — зазначив голова Держрегуляторної служби.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini