13 Лютого, 2024, 17:19

Цьогоріч День пам’яті Героїв Небесної Сотні пройде під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв»

У 2024 році День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначається щороку 20 лютого, пройде під гаслом «Залишаємося гідними своїх героїв».

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

«Залишаємося відданими тій пам’яті, пам’яті героїв, відданими їх героїзму. Більше того, я думаю, що наступним продовженням цього гасла, яке звертає нашу увагу і повертає нас в пам’яті до подій десятирічної давнини, є продовження – будьмо відданими пам’яті і тим цінностям, які несуть герої не тільки Революції Гідності, але й нинішньої російсько-української війни», – наголосив Ростислав Карандєєв.

За його словами, окрім низки запланованих до пам’ятного дня заходів, Міністерство культури та інформаційної політики замовило ролик соціальної реклами, який будуть пропонувати для поширення в інформаційному просторі країни до Дня Героїв Небесної Сотні.

Водночас він акцентував на подальшій підтримці мистецьких ініціатив, які звертають увагу суспільства на події Революції Гідності.

«Очевидно, що складовою нашої роботи є й виготовлення інших аудіовізуальних продуктів, вони робилися та будуть робитися й далі. Ми будемо продовжувати практику постійної підтримки тих мистецьких ініціатив, які звертають увагу суспільства на події Революції Гідності, й надалі. І це закладено, в тому числі, в планах заходів Міністерства культури на 2024-й та наступні роки. Тому ми не зупиняємося в своїй щоденній роботі на цій даті, на даті Дня Героїв небесної Сотні, і вважаємо для себе важливим так само як в освітньо-виховному процесі, так і в процесі культурного продукування, постійне виготовлення саме тих національних продуктів, національно-патріотичного, виховного спрямування, які дозволять нам надалі забезпечити формування та виховання нашої молоді, наступних поколінь в цінностях Майдану», – додав Ростислав Карандєєв.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini