Презентація другої частини кіноальманаху «МА!», новели під назвою «Дихай зі мною», Медіацентр Україна-Укрінформ
Презентація другої частини кіноальманаху «МА!», новели під назвою «Дихай зі мною», Медіацентр Україна-Укрінформ
24 Травня, 2023, 15:05

Цей фільм ми присвячуємо незламним – відбулася презентація другої частини кіноальманаху «МА!»

В Медіацентрі Україна – Укрінформ відбулася презентація другої частини кіноальманаху «МА!», новели під назвою «Дихай зі мною».

В основі стрічки – історія одного подружжя. Чоловік «на нулі» в околицях Бахмуту, боронить країну разом з побратимом. В цей час дружина на своєму полі бою – у пологовому ліжку. Їхня щемлива телефонна розмова розкриває всю трагічність ситуації, в яку потрапила майже кожна українська родина.

«Цей фільм – це не просто гола емоція заради емоції, не просто рефлексія на тему війни, не просто кон’юнктура. В цього фільму дуже конкретна і важлива мета – нагадати людям, по-перше, що війна не закінчилася, що війна триває. По-друге – нарешті вже пояснити всім – і нашим друзям, і нашим ворогам, чому ми продовжуємо боротися, чому ми ніколи не здамося, чому ми ніколи не підемо ні на які поступки. Я сподіваюся, що цей фільм сповна відповість на ці питання, за що бореться наш народ», – на цьому наголосив режисер стрічки Богдан Железняк.

Ця кінострічка, за словами режисера, перша, яка знімалася не в один знімальний день, а в два. Крім того, зйомки картини проходили не в декораціях, а в одній з клінік та в справжньому окопі.

«Цей фільм ми присвячуємо незламним. Це не тільки про наших військових, це – про всіх нас, про всіх, хто не здався, про всіх, хто лишився в країні. Про лікарів, які лікують, про робітників, які працюють і піднімають економіку держави, про військових, які нас захищають, про матерів які народжують. Про всіх людей, які не здалися», – додав Богдан Железняк.

Переглянути стрічку можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=sUeNVKQLnPU.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini