18 Жовтня, 2023, 16:12

Це посилить наш контрнаступ – Наталя Гуменюк прокоментувала застосування українськими силами ракет ATACMS

Знищення потужностей ворога в його глибоких тилах, є одним з основних елементів, який забезпечує можливість українським військовим робити більш активні кроки вздовж лінії фронту та просуватися вперед.

На цьому наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк, коментуючи під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ застосування українськими силами ракет ATACMS.

«Очевидно, що якраз те, про що говорять постійно військові, і не дуже розуміють часто цивільні, і навіть ображаються журналісти, що це посилить наш контрнаступ. Тому що основне, контрнаступ – це знищення потужностей ворога в його тилах глибоких, оце основний елемент, який дійсно забезпечує можливість потім робити більш активні кроки вздовж лінії фронту та просуватися вперед. Розуміючи, що ворог останнім часом активізував авіацію зокрема, було ясно, що потрібно атакувати ті напрямки, які забезпечують ті його потужності. Так і сталося, і результат очевидний», – пояснила вона.

Наталя Гуменюк зазначила, що кожна така ракета – це можливість знищити ворога, і вона має бути реалізована військовими максимально ефективно.

«Скільки б їх (ракет – ред.) не було, всі вони будуть спрямовані за адресою», – додала вона.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що українські військові в вівторок застосували ракети збільшеної дальності ATACMS, вдаривши по російських військових літаках і складах боєприпасів на тимчасово окупованій частині України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini