Вадим Бойченкр, очільник Маріуполя, Медіацентр Україна - Укрінформ, 19 липня
19 Липня, 2022, 12:50

Триває робота над відновленням Маріуполя, за 3-4 місяці з’явиться каталог відновлення міста

«Наразі на підконтрольну Україні територію виїхало понад 100 тисяч громадян починаючи з 13 березня. До цього також виїхало близько 100 тисяч осіб. І ці громадяни чекають на допомогу. Саме для них ми створили мережу Центрів допомоги. На базі якої, зокрема, також обговорюємо можливість відновлення нашого міста. Крім того, разом з американськими партнерами ми розробляємо стратегію відновлення Маріуполя», – наголосив він. 

За словами Вадима Бойченка, ті ж партнери, які працювали з містом до початку повномасштабного вторгнення, пропонують напрацювати досвід відновлення Маріуполя вже з тими викликами, які постали наразі.

«Нашим партнером виступає Світовий Банк, як прозора структура. Ми залучаємо досвід Світового Банку, який вже має досвід відновлення вщент знищених міст. Ми очікуємо від експертного середовища декілька варіантів відновлення, які б вже могли обговорюватися з містянами», – зазначив мер міста.

 Маріупольці також будуть залучені до цього процесу, щоб вони не втрачали надію, що вони повернуться додому. 

«Через 3-4 місяці з’явиться каталог відновлення нашого міста. Ми будемо працювати над його відновленням», – наголосив Вадим Бойченко. 

Він наголосив, що місто відкрито до будь-яких пропозицій від країн-партнерів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini