31 Жовтня, 2023, 15:48

Три дні літературних читань в Одесі: презентації воєнних книжок Любки і Пузіка, інтерв’ю з Жаданом, вечір пам’яті Ройтбурда

Літературні читання Меридіан стануть найбільшою літературною подією в Одесі з початку повномасштабного вторгнення російської федерації 24 лютого 2022 року. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла координаторка Meridian Odesa Євгенія Лопата.

Програма події включає 24 літературно-дискусійні події, які діляться на три блоки.

Перший блок – це презентація книжок, написаних після повномасштабного вторгнення. Серед авторів багато волонтерів та військовослужбовців. 

Другий блок –  поетичні читання. Свою поезію в Одесі читатимуть такі українські поети і поетки як Сергій Жадан, Іван Малкович, Ігор Померанцев, Олег Каданов, Ірина Цілик, Тетяна Милимко та інші. 

Третій блок: українські журналісти і блогери беруть інтерв’ю в письменників та поетів. Спілкуватись із митцями будуть Яніна Соколова, Соня Кошкіна та Роман Кравець.

“Окрема подія Меридіана –  вечір пам’яті Олександра Ройтбурда, нашого друга, який завжди виступав хедлайнером української культури”, – зазначив Святослав Померанцев”.

“Нам важливо, щоб як можна більше одеситів підключилися, почули і побачили, що українська культура існує навіть під час війни”, – підсумувала Євгенія Лопата.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini