2 Травня, 2022, 15:37

Територіальні центри комплектування відновлюють роботу на звільнених територіях – ЗСУ

Жоден територіальний центр комплектування не був окупований і не перейшов на сторону противника. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України. 

«Всі центри були планово евакуйовані разом з усіма документами. Територіальні центри комплектування знову починають свою роботу на звільнених територіях», – сказав він. 

Роман Горбач зазначив, що мобілізація, яку проводить ворог на окупованій території – незаконна: «І якщо такі люди потрапляють у полон, то з ними вже працюють правоохоронні органи, а не ЗСУ». 

Водночас Роман Горбач  наголосив, що наразі немає підтверджених фактів, що росія проводить приховану мобілізацію у себе в країні. 

«Пліток про приховану мобілізацію в росії багато, але при нинішньому розвитку технологій і роботі нашої розвідки вже про це б знали. Знову таки, якщо зміниться оперативна обстановка, ворог також може змінити свої дії», – підкреслив він. 

Нагадаємо,  мобілізація в Україні триватиме до 24 травня, наразі вона проводиться з меншими темпами,  бо на початку лютого було повністю укомплектовано сили оборони. Подальше її продовження буде залежати лише від оперативної ситуації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini