Тепло- та водопостачання в Херсоні відновиться тільки після відновлення енергопостачання в місто, поки ситуація складна — Сергій Хлань
Фото з відкритих джерел
24 Листопада, 2022, 13:47

Тепло- та водопостачання в Херсоні відновиться тільки після відновлення енергопостачання в місто, поки ситуація складна — Сергій Хлань

Наразі в Херсоні ситуація з енерго-, тепло- та водопостачанням залишається складною. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Ситуація зі світлом складна. ДСНС розгорнули пункти, де можна обігрітися та зарядити мобільний пристрій, отримати допомогу. На зараз такі пункти розгорнуті по Херсону і благодійні організації також долучаються до цієї роботи. Ми спільно організовуємо допомогу, цих пунктів має ставати більше. Треба розуміти, що ми йдемо в зимовий період, буде холодно. Теплопостачання відновити вдасться тільки після відновлення електропостачання, а на це буде йти певний час. Хоч нас і запевняли „Обленерго“, що за тиждень має з’явитися перше світло в місті, але для забезпечення всього міста піде якийсь тривалий час. Тому ситуація складна і на зараз Херсон потребує допомоги», — зазначив Хлань. 

Депутат Херсонської облради додав також, що водопостачання в Херсоні поки відсутнє — воно теж відновиться тільки після відновлення енергопостачання в місто. 

«Підвіз води організований, на зараз є графіки підвозу по різним мікрорайонам міста як питної, так і технічної води. Також питну воду привозять благодійні організації. Зараз пункти допомоги розширили свій радіус дії і не тільки знаходяться в центрі міста на площі Свободи, а й розташовані по майже всім мікрорайонам міста», — додав Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini