4 Квітня, 2023, 15:16

Темпи надання військової допомоги Україні мають постійно збільшуватися – тимчасово повірений у справах України в Чеській Республіці

Наразі Чеською Республікою реалізується великий проєкт, в тому числі з фінансуванням з боку США та Голландії, щодо постачання Україні великої кількості танків Т-72 модифікації М1.

Про це заявив Віталій Усатий, тимчасово повірений у справах України в Чеській Республіці під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Зокрема в рамках згаданого проєкту йдеться про постачання 90 танків модифікованої версії Т-72. Але це – один з проєктів, які реалізуються», – зазначив дипломат.

Він наголосив, що ведуться постійні переговори, аби танки з тих запасів військової техніки, які зараз є в Чехії, постачалися Україні і були доставлені безпосередньо на передову.

Крім того, зауважив Віталій Усатий, Чехія допомагає Україні і в питанні надання боєприпасів. 

«Чехія, маючи дуже добру історичну пам’ять, надає Україні все те, що може надати в плані військової допомоги. Щодо боєприпасів, то йдеться про тисячі і десятки тисяч боєприпасів відповідних калібрів для того озброєння, яке критично потрібне Україні», – зазначив він.

Дипломат наголосив, що реалізуючи проєкти, весь час йдеться й про те, що темпи надання військової допомоги мають постійно збільшуватися.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini