Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині, Медіацентр Україна – Укрінформ
Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині, Медіацентр Україна – Укрінформ
18 Травня, 2023, 15:59

Тема агресії росії проти України присутня під час виборчого процесу в Туреччині – Василь Боднар

Під час виборчого процесу в Туреччині тема агресії росії проти України також присутня. І кожна зі сторін, яка бере участь у процесі виборів, наголошує на своїй готовності продовжувати медіаторські послуги і сприяти встановленню миру. 

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Василь Боднар.

«На щастя, жодна із серйозних політичних сил і в процесі парламентських виборів, і під час президентської кампанії не висловлювала жодних серйозних зауважень до України, чи якісь антиукраїнські лозунги», – зазначив він.

Крім того, Василь Боднар відзначив, що загалом вже вдалося багато чого досягти у відносинах з Туреччиною під час президентства Раджепа Тайїпа Ердогана.

«Ми також сподіваємося, що в разі зміни влади, стратегічні інтереси не зміняться, оскільки вони базуються на стратегічних інтересах і України, і Туреччини. Це ті речі, які пов’язані як з оборонною сферою, торгівлею, туризмом, транспортною комунікацією. Це те, що складає основу наших відносин, і жодна з сил не заявляла про можливу зміну цього процесу».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini