фото facebook Дмитро Живицький
17 Травня, 2022, 15:56

Таких сильних обстрілів, як сьогодні, не було від початку війни —  керівник Сумської ОВА

росіяни намагаються прорвати державний кордон на Сумщині. Триває бій на півночі Шосткинського району.   Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. За його словами, росіяни застосовують гради, міномети, гранатомети та стрілецьку зброю.  

Обстріли багатьох населених пунктів Сумської області почалися від самого ранку.  Так, в Охтирці 5 російських ракет прилетіли по цивільних об’єктах, 5 людей зазнали поранень. 

«Зруйнована школа, пошкоджені житлові будинки, зокрема, багатоквартирний будинок. Люди там були заблоковані через деформацію металевих вхідних дверей. Пошкоджено церкву, склади, магазини», — розповів Дмитро Живицький.

За його інформацією, російські атаки на Сумщину останніми днями почастішали. Зокрема, у понеділок, 16 травня диверсійно-розвідувальна група намагалася прорвати український кордон. Крім того, ворог постійно веде обстріли прикордонних населених пунктів.

«Просто поливають житлові квартали градами, з літаків бомбардують бази відпочинку. Але таких сильних обстрілів, як сьогодні, не було напевно від початку війни», — заявив керівник Сумської обласної військової адміністрації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini