Олег Коріков, в. о Головного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України, Медіацентр Україна – Укрінформ
Олег Коріков, в. о Головного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України, Медіацентр Україна – Укрінформ
31 Березня, 2023, 14:47

Світові лідери переконані, що єдиний шлях повернення безпеки на ЗАЕС – це повернення її під повний контроль української влади – Олег Коріков

Україна зацікавлена в продовженні місії МАГАТЕ на ЗАЕС щонайменше до повернення Запорізької атомної електростанції під контроль української влади.

На цьому наголосив в. о Головного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Олег Коріков під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Генеральний директор МАГАТЕ переконаний в тому, що місію потрібно зберегти. Вона працює однозначно в інтересах України і в інтересах міжнародної спільноти. Це наш важливий спільний актив. Місія буде працювати стільки, скільки потрібно, для того, щоб повернути ЗАЕС під контроль України», – зазначив він, коментуючи візит Гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Мар’яно Гроссі на ЗАЕС.

Водночас він зазначив, що наразі у місті Відень в Австрії відбувається нарада країн, які є сторонами конвенції з ядерної безпеки. І, за словами Олега Корікова, всі цивілізовані країни світу серйозно стурбовані ризиками й загрозами, які наразі виходять з окупованої рашистами ЗАЕС.

«І вони однозначно підтримали Україну в тому, що єдиний шлях повернення безпеки на ЗАЕС – це повернення її під повний контроль української влади з деокупацією та демілітаризацією ЗАЕС. Тут у нас однозначний консенсус світових лідерів та цивілізованих країн».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini