6 Жовтня, 2023, 13:17

Світова наукова спільнота обговорить рішення щодо майбутнього України

В Києві стартує міжнародний освітній форум від бізнес-школи МІМ Facing the Future. ReinforceUA, у ході якого визначні спікери з усього світу обговорять виклики сьогодення, з якими зіштовхується Україна та світ, а також майбутнє та нові можливості.

Про це йшлося під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Ми хочемо знову говорити про майбутнє. Яке майбутнє ми хочемо, яке майбутнє ми бачимо, що необхідно зробити. Це різні аспекти – і макроекономічні, і лідерство, і інновації, і диджиталізація. Різні аспекти по-різному обговорюються», – наголосила президентка Бізнес-школи МІМ Ірина Тихомирова.

Водночас один з учасників форуму, професор Гарвардської школи бізнесу в Інституті стратегії та конкурентоспроможності Майкла Портера Крістіан Кетелс наголосив, що для України важливо розробити конкретні стратегії та рішення в рамках яких країна буде вдосконалюватися та покращуватися.

«Сьогодні я сюди приїхав для того, щоб роздумувати над тим, як побудувати майбутнє. Для того, щоб перемогти, Україні треба перемогти на полі бою. Але крім того, треба побудувати економіку для того, щоб стати країною, що процвітає, розбудувати конкурентне середовище, треба розробити послідовну стратегію для цієї країни, не якусь чарівну паличку, не якесь рішення, яке привнесене ззовні, але й розробити рішення, в рамках якого систематично країна буде вдосконалюватися і покращуватися», – пояснив професор Крістіан Кетелс.

Також варто зазначити, що в рамках проєкту ReinforceUA від Бізнес-школи МІМ, в рамках якого протягом першого року повномасштабного вторгнення світові мислителі сучасності ділилися своїми знаннями з українським суспільством, видано однойменну книгу. В ній зокрема зібрані лекції видатних мислителів сьогодення, які були проголошені та підготовлені спеціально для України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini