13 Квітня, 2023, 15:11

Світ повинен притягнути Путіна та його режим до відповідальності, а Україна повинна стати членом НАТО – міністерство оборони Литви

Україна вірить у свою перемогу понад усе, світ повинен підтримати її у боротьбі. Таку думку висловив міністр оборони Литви Арвідас Анушаускас під час Чорноморської безпекової конференції. 

“Кожен день має значення для безпеки України, а відповідно і для безпеки наших країн. На майбутньому саміті у Вільнюсі, ми маємо дати сильний меседж Україні – перспективи її членства”, – наголосив він. 

Арвідас Анушаускас заявив, що світ повинен зробити все можливе для перемоги України – поєднати політичні і практичні кроки у цьому контексті. 

“Люди непокояться через ціни на газ, робочі місця та інші питання. Але ми маємо пояснити своїм громадянам, чому підтримка України – важливіша. Ми не повинні втомитися в усіх сенсах та сфокусуватися на практичній допомозі, не лише в ці роки, але й в майбутньому”, – сказав міністр оборони Литви. 

За його словами, Україна повинна стати НАТО так сильно, наскільки це можливо, а режим Путіна має понести покарання. 

“Я не маю сумнівів, що Україна переможе. Але ми маємо зробити все можливе, щоб покарати режим Путіна за воєнні злочини в Україні”, – зазначив він. 

Одночасно Арвідас Анушаускас наголосив, що й європейські країни повинні турбуватися про модернізацію та оновлення свого озброєння, щоб гарантувати безпеку. 

#CrimeaPlatform 
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini