20 Березня, 2022, 15:59

«Світ не вивчив важливі уроки Другої Світової війни. Диктатора не можна вгамувати напівмірами» – лідерка партії «Голос» Кіра Рудик

Світ досі несповна розуміє проблему навколо війни росії проти України. Про це заявила на брифінгу в Медіацентрі «Україна» лідерка партії «Голос» Кіра Рудик. Вона каже, що у деяких закордонних партнерів України було враження, що це війна тільки між росією та Україною. 

«На превеликий жаль, з часу Другої Світової світ не вивчив декілька важливих уроків. Перший – що тирана неможливо  вгамувати напівмірами. Другий – що нібито можна перечекати і  все вирішиться саме по собі. Третій – що не можна зволікати і не надавати підтримку тим, хто справді бореться з світовою загрозою», – зауважила лідерка партії «Голос» Кіра Рудик.

Саме тому, за словами народної депутатки, весь парламент працює із вражаючою єдність. І однією з пріоритетних задач з убезпечення українського неба. 

«Одна з наших основних задач – отримати закрите небо для України. Ми розуміємо, що НАТО зробили заяву, що вони відмовляються це зробити. Але це не значить, що моїй країні воно перестало бути потрібним», – пояснила свою позицію Кіра Рудик. 

Пані Рудик впевнена,  що лідери країн НАТО будуть прислухатися до думки свого народу. Тому задля забезпечення безполітного простору над Україною потрібно працювати  саме із простими людьми.