Степан Куйбіда, Олег Паска у Медіацентрі Україна, 17 червня
17 Червня, 2022, 12:34

Студентів закладів професійно-технічної освіти будуть навчати користуватися дронами — ЛОВА

Студентів у закладах професійно-технічної освіти будуть навчати користуватися дронами. Це потрібно для роботи у сільському господарстві. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів директор Департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска. За його словами, у департаменті розраховують, що випускники шкіл зацікавляться саме робітничими професіями. Та здобудуть навички необхідні, як і для бізнесу, так і для повоєнного відновлення країни.

«Ми облаштували найсучаснішим обладнанням майстерні у професійно-технічних закладах. Коли випускник завершує заклад, навіть у бізнесу не завжди є таке обладнання. Тож наші випускники готові до роботи на дуже якісному рівні»,— розповів Олег Паска.

За словами директора департаменту економічної політики ЛОВА Степана Куйбіди, спільно з департаментом освіти цьогоріч поставили перед професійно-технічними закладами чіткі вимоги щодо спеціальностей, яких потребує українська економіка. 
«Економіка змінюється відтак професії зварювальників чи механіків набувають нового змісту. Бізнес став реальним замовником профтехосвіти. Бізнес почав переписувати навчальні плани разом з закладами професійної технічної освіти. Те, про що ми говорили роками, що вони мають дивитися в напрямку одне одного, нині стало об’єктивною реальністю», — пояснив Степан Куйбіда.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini