Фото Медіацентр Україна – Одеса: Чедомір Стойкович, сербський адвокат, голова громадянської групи Octobar (Жовтень)
10 Березня, 2023, 16:10

“Заяви Президента Сербії про переслідування ПВК “Вагнер” не є чесними” – сербський громадський активіст

Ці заяви можуть бути домовленостями між президентом Александаром Вучічем та Москвою. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Чедомір Стойкович, сербський адвокат, голова громадянської групи Octobar (Жовтень).

“Президент Сербії Александар Вучіч казав, що кожен член ПВК “Вагнер” буде заарештований після повернення до Сербії. Але я не вірю цій заяві. Тому що зараз члени “Вагнер” є в Сербії. Ба більше – є люди, які організовують переправлення сербів до росії, щоб потім їх відправити на фронт. І я не бачу, щоб когось з цих людей було заарештовано, проводилися розслідування по цім питанням”, – зазначив Чедомір Стойкович.

Як зазначив юрист, зараз в Сербії відбуваються протести проти прокурора, який не дав провести розслідування стосовно діяльності ПВК “Вагнер”.

“Президент захищає прокурора, який не дав розпочати розслідування проти ПВК “Вагнер” Я знаю імена людей та організаторів, які залучені до діяльності цієї компанії, але не буду їх зараз називати. Я цивільний, я не держава. Держава повинна проводити розслідування”, – додав Стойкович.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini