26 Грудня, 2022, 16:56

Запорізька область є третім регіоном щодо обсягу експортованої продукції, тієї кількості імпорту-експорту та грошей, яка залишається в країні, — ОВА

Попри важку ситуацію, яка склалася через війну, Запорізька область працює та демонструє високі показники економічного розвитку. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

«Частина підприємств обмежила обсяги виробництва, найбільш енергомісткі підприємства зупинилися, тому що кількості електричної енергії не вистачає. Дуже багато залежить від менеджменту підприємств: є ті, які встигають і трохи працювати, і утримувати людей, і ще допомагати оборонним заходам. Є такі підприємства, що вважають, що можна за рахунок людей вирішити, — є такі власники і ми будемо вживати заходів щодо них. Разом з тим, Запоріжжя працює в цілому. Хоча б і на половину потужностей, але виробляє необхідну продукцію, експортує її. По показниках економічного розвитку ми є третім регіоном щодо обсягу експортованої продукції, і тієї кількості імпорту-експорту, кількості грошей, яка нарешті залишається в підсумку в країні», — повідомив Старух.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini