Андрій Садовий у Медіацентрі Україна
Андрій Садовий у Медіацентрі Україна
16 Листопада, 2022, 14:19

Запасаються генераторами: у Львові вже близько 100 ОСББ подали заявки на відшкодування 50% вартості генераторів — Садовий

Мер Львова Андрій Садовий після обстрілів міста 15 листопада закликав мешканців готуватись до можливих наступних атак противника. Зокрема, запастись харчами, водою, павербанками та, за можливості, придбати генератори. 

Наразі, у рамках міської програми з відшкодування половини вартості генераторів для мешканців багатоповерхівок вже близько 100 ОСББ подали заявки на відшкодування коштів.  Про це мер Львова розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна. 

«Останні удари показали нам чітку реальність моменту, росія буде атакувати і в подальшому об’єкти критичної інфраструктури. Тому велика подяка громадянам нашого міста, які включилися в програму закупівлі дизель-генераторів. На сьогодні вже до 100 ОСББ подали свої заявки на компенсацію 50% вартості. Також достатньо хороша динаміка облаштування укриттів пічками, ті ж самі дрова. Люди розуміють свою відповідальність», — заявив Андрій Садовий. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini