Фото Медіацентр Україна – Одеса: Вадим Денисенко, виконавчий директор Українського Інституту Майбутнього. Презентація докладу: “Одеський міф в російсько-українській війні 2022 року”
10 Лютого, 2023, 16:11

Захід дав сигнал: після усунення путіна від влади відкривається вікно можливостей – Український Інститут Майбутнього 

Цей сигнал “пролунав” на судовому засіданні стосовно авіатрощі Boening MH-17 у Гаазі. Про це у Медіацентрі Україна – Одеса під час презентації докладу “Одеський міф  в російсько-українській війні 2022 року” заявив виконавчий директор Українського інституту майбутнього Вадим Денисенко.

Експерт нагадав, що під час останнього судового засідання показали перемовини Путіна з головою т.зв. ЛНР Леонідом Пасечником, та навели докази, що путін віддав наказ відправити зенітно-ракетний комплекс “Бук” на Донбас. Це той, яким і був збитий літак малазійських авіаліній.

“В Гаазі почався певний процес ізоляції путіна після того, як оприлюднили його перемовини з Пасічником. І що на Заході зараз дійшли консенсусу, що після політичного чи фізичного усунення путіна від влади відкривається вікно можливостей. Раніше Захід боявся, що після путіна до влади прийдуть радикали”, – зазначив Вадим Денисенко.

Денисенко також зазначив, що, на його думку, путін не буде тиснути на червону кнопку та починати ядерну війну. 

“Міф про щура, який буде битися до останнього, коли його затиснуть в кут, – не про путіна. Він соціопат та боягуз. У таких випадках він відходить в сторону, в тінь та чекає, коли з’явиться вікно можливостей, та можна буде діяти”, – зазначив Денисенко.

Так само, на думку експерта, і буде діяти путін, коли росія програє анонсований повномасштабний наступ в Україні.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini