22 Грудня, 2022, 18:38

Заглушити потік російської дезинформації неможливо, виграшними для України є правда та повага до аудиторії – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Загальним підходом для боротьби з російською дезінформацією в Україні є правда та створення відносин поваги до української аудиторії. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів експерт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максим Майоров.

«Боротися проти російської дезінформації — марна справа, тому що самі масштаби російської дезінформації, самі потоки, можливості, потенціал настільки величезні, що заглушити це у України немає чим. Український голос не почують і перекричати потік російської пропаганди і дезінформації неможливо. Загальним підходом для боротьби з дезінформацією для нас особисто є правда. Вона не є слабкою або невиграшною. Правда дозволяє головне — створює відносини довіри. Коли ти говориш правду, коли тебе не ловлять на брехні, тобі довіряють. Це значить відносини поваги, спілкування на рівних. Такий щирий підхід поваги до своєї аудиторії є виграшним для України, незважаючи на всі застереження, які є», — відмітив експерт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini