Фото Медіацентр Одеса – Україна: Олександр Юрко, керівник добровольчого будівельного батальйону «Добробат»; Юрій Осіпов, очільник Миколаївського осередку «Добробат»; Андрій Разін, очільник Запорізького осередку «Добробат»; Лариса Бортовик, очільниця Херсонського осередку «Добробат»
25 Січня, 2023, 16:03

За 9 місяців роботи добровольчий будівельний батальйон “Добробат” допоміг понад 1650 родинам

Волонтери відновлювали понад 300 об’єктів, постраждалих від російських обстрілів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Юрко, керівник добровольчого будівельного батальйону «Добробат».

Як додав волонтер, понад 50 об’єктів – це соціальна інфраструктура. Також волонтери допомогли відремонтувати вікна у майже 100 будинках та відновити дах у 160 будинках, з них 55 – це багатоквартирні будинки. 

“Якщо перевести в гроші, то умовна сума, на яку силами волонтерів “Добробат” допоміг у відновленні житло, – це понад 17 млн гривень. Ми розбирали завали, прибирали території, демонтували покрівлю та вікна, робили нагальний ремонт покрівель, вікон, дверей”, – розповів Олександр Юрко.

На деякі об’єкти волонтерам довелося виїжджати декілька разів.

“У Запоріжжі є інтернат для дітей з обмеженими можливостями. Його росіяни обстріляли майже 5 разів. В жовтні було перше влучання, ми не відновлювали цей об’єкт, лише прибрали наслідки удару. А потім протягом листопада росіяни влучали в цей інтернат ще чотири рази  Відновлювати цей інтернат почали лише нещодавно”,  – розповів Андрій Разін, очільник Запорізького осередку добровольчого будівельного батальйону «Добробат».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini