Фото Медіацентр Україна – Одеса: Яна Тітаренко, голова ГО “Закон природи”; Аліна Заборна, керуюча притулком “Ковчег”; Ольга Чевганюк, операційна директорка UA Animals; Валентина Дацюк, заступник директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради
7 Лютого, 2023, 13:41

За 2022 рік в Одесі стерилізували майже 2700 тварин

Це 1478 собак та і 200 кішок. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Валентина Дацюк, заступник директора департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради.

Як додала посадовець, зараз собак стерилізують на базі комунальної установи. “Раніше ми працювали з німецьким приютом, але так як він знаходився біля аеропорту, того обєкта, який атакували в першу чергу. Керівництво та засновники вирішили його закрити, а собак вивезти до Німеччини. Але зараз служба вилову тварин працює, собак стерилізують на базі комунального підприємтва”, – розповіла Валентина Дацюк.

Кішок також стерилізують, незважаючи на те, що фінансування цієї програми зупинено на час війни. “Ми заключаємо договори с кліниками, які готові працювати і почекати, коли їм заплатят гроші”, – зазначила Валентина Дацюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini