Фото Медіацентр Україна — Одеса: Ігор Горбунов, директор Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області
23 Листопада, 2022, 12:57

З початку війни Одеську область залишили майже 200 вихованців Об’єднання шахово-шашкових клубів 

До повномасштабного вторгення у об’єданні навчалися  більше 350 дітей. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса Ігор Горбунов, директор Об’єднання шахово-шашкових клубів Одеської області.

До початку війни у групах навчалися близько 10 дітей, зараз 4-5, розповів тренер. «Багато батьків боялися відпускати дітей. Тоді ми домовилися з Одеським державним аграрним універсітетом, що під час повітряних тривог будемо ходити до їх укриття. Зараз ми там проводимо і заняття, і турнири. Батькі переконалися, що це безпечно, та почали повертати дітей на заняття», —  зазначив Ігор Горбунов. 

Проте багато дітей з батьками виїхали евакуювалися за кордон та в інші області України. «Ми слідкуємо за нашимп вихованцями, наша шахова команда з Чорноморська посіла 3-те місце на турнирі з Чемпіонату Европи серед юніорів до 18 років», —  розповів директор. 

Як додав тренер, коли про турніри у бомбосховищі почули, зявилося багато бажаючих іграти у шахи. «Ми не просто школа, але й шаховий клуб для усіх охочих. До нас звернулися ветерани шахів з проханням провести турнір у ці вихідні. Заявку подали 30 людей», — розповів Ігор Горбунов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini